Dla posiadacza fury "ginącego gatunku" spotkanie innego przedstawiciela tegoż właśnie, to coś więcej niż tylko widok auta tej samej marki. To pretekst do pozdrowień w trasie, czasem krótkich rozmów na postoju, oględzin, wymiany doświadczeń, oldtimerowych opowieści itp. A czasem jedynie dokumentacja istnienia kolejnego egzemplarza z zanikającej rodzinki :)

autor : Police

01

Taunus z Czeladzi
Ten Taunus wcześniej stał i jeździł w Sosnowcu. Zobaczyłem go pierwszy raz w lecie 2003. Teraz parkuje w Czeladzi i jeździ nadal, ale od czasu do czasu, co śmieszniejsze stoi jakieś 500 m od mojego garażu :-) 
 

autor : Police

02

Granada z Sosnowca

Granada, którą spotkałem niedaleko mojego domu jak ktoś ją tak postawił, widocznie dlatego, że z tyłu miał kapcia ;-).
 
 

autor : Police

03

Taunus II kombi
Taunus II kombi stoi już od jakiś 6 lat u dziadka na ogródku. Zostawił go tam jego syn i powiedział, że będzie go remontować. Przez ponad roku nachodziłem dziadka, żeby się dowiedział czy syn niebędzie chciał go sprzedać. Rok temu dziadek powiedział, że musiał go przestawić metr dalej, bo już się zapadł po podłoge :-| Smutne.

 
 

autor : Police

04

Capri z Dąbrowy Górniczej
To Capri było w sierpniu na sprzedaż w capri.pl silnik 1.7 V4. Cena jaką usłyszałem to 3500 do negocjacji.

 
 

autor : Police

05

Taunus z Katowic
Taunus o którym Ci wspominałem, że jest na sprzedaż. Rok 1980 1.6 2D 200000 km 850 zł. Zdjęcia trochę niewyraźne, była 6 rano ;-)
 
 

autor : Police

06


Capri z Sosnowca
Właściciel jak narazie nieznany.

 
 

autor : Police

07

Tranzit z Sosnowca
Tranzit na sprzedaż za 2200. Rok 1977 silnik 1.6 (V4 oryginał wyzionął ducha jakiś czas temu)

 
 

autor : Police

08

Granada z Sosnowca
Granada która już stoi w jednym miejscu od ponad roku, jest na sprzedaż za cene niezmienną od ponad roku czyli 4000 zł. :-| Silniczek 2.3 v6 szyby fabrycznie dymione na brązowo, oryginalne alufelgi :-)
 
 

autor : Police

09

Taunus z Katowic
Taunus spotkany przypadkowo w centrum Katowic. Widać że rudy pomału zaczyna się do niego dobierać od progów w góre, środek nawet OK, był nawet fotelik dla dziecka :-)
 
 

A może i Tobie udało się upolować jakiegos Old Forda?
Przeslij fotki z komentarzem! --->>> MAIL